Tabel livrari

Localitate Judet/Sector Ruta Zona Zi livrare Zi incarcare
23 August Constanta Constanta A joi marti
1 Decembrie Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
2 Mai Constanta Constanta A joi marti
Adjud Vrancea M3 B miercuri marti
Afumati Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Agigea Constanta Constanta A joi marti
Aiud Alba N1B B joi marti
Alba Iulia Alba N1B B miercuri marti
Alexandria Teleorman Sud Ajutator A joi marti
Apahida Cluj N1B B vineri marti
Arad Arad N2B B joi marti
Azuga Prahova N4 A miercuri marti
Babadag Tulcea Tulcea A vineri joi
Bacau Bacau M2 B joi marti
Bacu Giurgiu Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Baia Mare Maramures N3B B vineri marti
Baia Sprie Maramures N3B B vineri marti
Baicoi Prahova N4 A miercuri marti
Baile Felix Bihor N2B B vineri marti
Baile Tusnad Harghita N3B B miercuri marti
Balaceanca Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Baldana Dambovita N5 A vineri marti
Balotesti Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Bals Dolj Craiova A miercuri marti
Balta Neagra Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Balteni Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Barlad Vaslui M2 B joi marti
Bascov Arges N2A A miercuri marti
Bazna Sibiu N3B B joi marti
Beclean Bistrita Nasaud N3B B vineri marti
Beius Bihor N2B B vineri marti
Belciugatele Calarasi Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Berceni Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Bistrita Bistrita Nasaud N3B B joi marti
Blaj Alba N1B B joi marti
Blejoi Prahova Ploiesti A miercuri marti
Boldesti-Scaieni Prahova Ploiesti A miercuri marti
Bolintin Deal Giurgiu Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Bolintin Vale Giurgiu Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Bors Bihor N2B B vineri marti
Botosani Botosani M1 B vineri marti
Brad Hunedoara N2B B vineri marti
Bragadiru Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Braila Braila M4 A joi marti
Bran Brasov N5 A vineri marti
Branesti Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Brasov Brasov N5 A joi marti
Breaza Prahova N4 A miercuri marti
Brezoi Valcea N1A A miercuri marti
Buciumeni Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Bucov Prahova Ploiesti A miercuri marti
Bucuresti Sector 1 Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Bucuresti Sector 2 Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Bucuresti Sector 3 Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Bucuresti Sector 4 Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Bucuresti Sector 5 Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Bucuresti Sector 6 Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Buda Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Buftea Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Buhusi Bacau M2 B joi marti
Bumbesti-Jiu Gorj N2B B miercuri marti
Bunesti Valcea N2B B miercuri marti
Burias Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Busteni Prahova N4 A miercuri marti
Buzau Buzau Buzau A miercuri marti
Caciulata Valcea N1A A miercuri marti
Caciulati Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Calan Hunedoara N2B B joi marti
Calarasi Calarasi Dunare Est A miercuri marti
Caldararu Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Calimanesti Valcea N1A A miercuri marti
Campia Turzii Cluj N1B B vineri marti
Campina Prahova N4 A miercuri marti
Campulung Moldovenesc Suceava M1 B joi marti
Campulung Muscel Arges N5 A vineri marti
Cap Aurora Constanta Constanta A joi marti
Caracal Olt Sud Ajutator A joi marti
Caransebes Caras-Severin Sud B joi marti
Carei Satu Mare N3B B sambata marti
Catelu Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Cernavoda Constanta Constanta A joi marti
Cernica Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Cheia Prahova N3A A miercuri marti
Chiajna Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Chichis Covasna N5 A joi marti
Chitila Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Ciocanesti Dambovita Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Ciofliceni Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Ciolpani Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Ciorogarla Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Clinceni Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Cluj-Napoca Cluj N1B B vineri marti
Codlea Brasov N5 A joi marti
Comanesti Bacau M3 B miercuri marti
Comarnic Prahova N4 A miercuri marti
Constanta Constanta Constanta A vineri joi
Copaceni Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Copsa Mica Sibiu N3B B joi marti
Corbeanca Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Cornetu Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Cornu Prahova N4 A miercuri marti
Cosereni Ialomita Buzau A joi marti
Costinesti Constanta Constanta A joi marti
Cozieni Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Craiova Dolj Craiova A miercuri marti
Creata Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Cretesti Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Cretuleasca Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Crevedia Dambovita Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Cristian Brasov N5 A vineri marti
Curtea de Arges Arges N2A A miercuri marti
Darasti-Ilfov Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Darvari Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Darza Dambovita Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Dascalu Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Dej Cluj N3B B vineri marti
Deva Hunedoara N2B B joi marti
Dimieni Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Dobroesti Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Domnesti Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Dragasani Valcea Sud Ajutator A miercuri marti
Dragomiresti-Deal Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Dragomiresti-Vale Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Drobeta Turnu Severin Mehedinti Sud B joi marti
Dudu Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Dumbraveni Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Dumbraveni Sibiu N3B B joi marti
Eforie Nord Constanta Constanta A joi marti
Eforie Sud Constanta Constanta A joi marti
Falticeni Suceava M1 B vineri marti
Feldioara Brasov N5 A joi marti
Fetesti Constanta Constanta A joi marti
Fetesti-Gara Constanta Constanta A joi marti
Filiasi Dolj Sud B joi marti
Floresti Cluj N1B B vineri marti
Floresti Prahova Ploiesti A miercuri marti
Focsani Vrancea Focsani A miercuri marti
Frumusani Calarasi Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Fundeni Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Fundulea Calarasi Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Gaesti Dambovita N1A A sambata marti
Gagu Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Galati Galati M4 A joi marti
Ganeasa Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Gheorgheni Harghita N3B B miercuri marti
Ghermanesti Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Ghimbav Brasov N5 A joi marti
Gilau Cluj N1B B vineri marti
Giurgiu Giurgiu Dunare Est A miercuri marti
Glina Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Govora Valcea N2B B miercuri marti
Gradistea Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Gruiu Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Gulia Dambovita Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Gura Humorului Suceava M1 B joi marti
Harman Brasov N5 A joi marti
Harsova Constanta Constanta A joi marti
Hateg Hunedoara N2B B miercuri marti
Hemeius Bacau M2 B joi marti
Herculane Caras-Severin Sud B joi marti
Horezu Valcea N2B B miercuri marti
Huedin Cluj N1B B vineri marti
Hunedoara Hunedoara N2B B joi marti
Husi Vaslui M2 B joi marti
Ianca Braila M4 A joi marti
Iasi Iasi M2 B joi marti
Iernut Mures N3B B joi marti
Islaz Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Izvorani Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Izvoru Muresului Harghita N3B B miercuri marti
Jibou Salaj N3B B sambata marti
Jilava Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Joita Giurgiu Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Jupiter Constanta Constanta A joi marti
Lazu Constanta Constanta A joi marti
Lehliu Calarasi Constanta A joi marti
Lehliu-Gara Calarasi Constanta A joi marti
Lipia Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Ludus Mures N1B B vineri marti
Lugoj Timisoara Sud B joi marti
Lumina Constanta Constanta A joi marti
Luparia Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Lupeni Hunedoara N2B B miercuri marti
Macin Tulcea Tulcea A vineri joi
Magurele Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Maineasca Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Mamaia Constanta Constanta A joi marti
Mamaia-Sat Constanta Constanta A joi marti
Maneciu Pamanteni Prahova N3A A miercuri marti
Maneciu Ungureni Prahova N3A A miercuri marti
Mangalia Constanta Constanta A joi marti
Manolache Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Maracineni Buzau Focsani A miercuri marti
Marasesti Vrancea M3 B miercuri marti
Medgidia Constanta Constanta A joi marti
Medias Sibiu N3B B joi marti
Merii Petchii Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Micsunestii Mari Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Micsunesti-Moara Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Miercurea Ciuc Harghita N3B B miercuri marti
Miercurea Sibiului Sibiu N1B B miercuri marti
Mihail Kogalniceanu Constanta Constanta A joi marti
Moara Domneasca Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Moara Vlasiei Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Moeciu de Jos Brasov N5 A vineri marti
Mogosoaia Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Moinesti Bacau M3 B miercuri marti
Moreni Dambovita N5 A vineri marti
Murfatlar Constanta Constanta A joi marti
Navodari Constanta Constanta A joi marti
Negresti Vaslui M2 B joi marti
Neptun Constanta Constanta A joi marti
Novaci Gorj N2B B miercuri marti
Nuci Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Ocnele Mari Valcea N2B B miercuri marti
Odaile Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Odorheiu Secuiesc Harghita N3B B miercuri marti
Olimp Constanta Constanta A joi marti
Olteni Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Oltenita Calarasi Dunare Est A miercuri marti
Onesti Bacau M3 B miercuri marti
Oprisenesti Braila M4 A joi marti
Oradea Bihor N2B B vineri marti
Orastie Hunedoara N2B B joi marti
Oravita Caras-Severin Sud B joi marti
Ordoreanu Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Orsova Mehedinti Sud B joi marti
Ostratu Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Otopeni Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Ovidiu Constanta Constanta A joi marti
Pantelimon Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Pasarea Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Pascani Iasi M1 B vineri marti
Paulesti Prahova Ploiesti A miercuri marti
Peris Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Petea Satu Mare N3B B sambata marti
Petrachioaia Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Petresti Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Petrila Hunedoara N2B B miercuri marti
Petrosani Hunedoara N2B B miercuri marti
Piatra Neamt Neamt M3 B joi marti
Piscu Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Piteasca Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Pitesti Arges N2A A miercuri marti
Ploiesti Prahova Ploiesti A miercuri marti
Plopeni Prahova N4 A miercuri marti
Podu Iloaiei Iasi M2 B joi marti
Poiana Brasov Brasov N5 A joi marti
Poiana Largului Neamt M1 B joi marti
Poiana Tapului Prahova N4 A miercuri marti
Popesti-Leordeni Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Posada Prahova N4 A miercuri marti
Posta Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Praid Harghita N3B B miercuri marti
Predeal Brasov N4 A miercuri marti
Pucioasa Dambovita N5 A vineri marti
Racari Dambovita N5 A vineri marti
Radauti Suceava M1 B joi marti
Ramnicu Sarat Buzau Focsani A miercuri marti
Ramnicu Valcea Valcea Valcea A miercuri marti
Rasnov Brasov N5 A vineri marti
Reci Covasna N3B B miercuri marti
Reghin Mures N3B B joi marti
Resita Caras-Severin Sud B joi marti
Roman Neamt M2 B joi marti
Rosiorii de Vede Teleorman Sud Ajutator A joi marti
Rosu Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Rucar Arges N5 A vineri marti
Runcu Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Sabareni Giurgiu Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Sacele Brasov N5 A miercuri marti
Saftica Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Samurcasi Dambovita Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Santu-Floresti Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Satu Mare Satu Mare N3B B sambata marti
Saturn Constanta Constanta A joi marti
Schitu Constanta Constanta A joi marti
Sebes Alba N1B B miercuri marti
Seini Maramures N3B B vineri marti
Selimbar Sibiu N1A A miercuri marti
Sendreni Galati M4 A joi marti
Sfantu Gheorghe Covasna N5 A joi marti
Sibiu Sibiu N1A A miercuri marti
Sighetu Marmatiei Maramures N3B B vineri marti
Sighisoara Mures N3B B joi marti
Silistea Snagovului Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Simeria Hunedoara N2B B joi marti
Sinaia Prahova N4 A miercuri marti
Sindrilita Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Sintesti Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Sitaru Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Slatina Olt Sud Ajutator A miercuri marti
Slatioara Valcea N2B B miercuri marti
Slobozia Ialomita Dunare Est A miercuri marti
Snagov Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Spataru Buzau Buzau A miercuri marti
Stefanestii de Jos Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Stefanestii de Sus Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Strehaia Mehedinti Sud B joi marti
Suceava Suceava M1 B joi marti
Surlari Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Talmaciu Sibiu N1A A miercuri marti
Tamasi Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Tancabesti Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Tandarei Ialomita Constanta A joi marti
Tanganu Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Targoviste Dambovita N5 A vineri marti
Targu Carbunesti Gorj N2B B miercuri marti
Targu Frumos Iasi M2 B joi marti
Targu Jiu Gorj N2B B miercuri marti
Targu Mures Mures N3B B joi marti
Targu Neamt Neamt M1 B joi marti
Targu Ocna Bacau M3 B miercuri marti
Targu Secuiesc Covasna N3B B miercuri marti
Tarnaveni Mures N3B B joi marti
Tartasesti Dambovita Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Tecuci Galati M2 B joi marti
Teghes Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Teius Alba N1B B joi marti
Timisoara Timisoara Sud B vineri marti
Timisu de Jos Brasov N4 A miercuri marti
Timisu de Sus Brasov N4 A miercuri marti
Tisita Vrancea M3 B miercuri marti
Tulcea Tulcea Tulcea A vineri joi
Tunari Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Turda Cluj N1B B vineri marti
Tusnad Harghita N3B B miercuri marti
Tuzla Constanta Constanta A joi marti
Ungheni Mures N3B B joi marti
Unirea Alba N1B B joi marti
Urziceni Ialomita Buzau A joi marti
Vadu Anei Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Valea Calugareasca Prahova Ploiesti A miercuri marti
Valea Mare Pravat Arges N5 A vineri marti
Valea Seaca Covasna N3B B miercuri marti
Valenii de Munte Prahova N3A A miercuri marti
Valu lui Traian Constanta Constanta A joi marti
Vama Veche Constanta Constanta A joi marti
Vanatori Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Vaslui Vaslui M2 B joi marti
Vatra Dornei Suceava M1 B joi marti
Venus Constanta Constanta A joi marti
Vidra Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Vladiceasca Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Voinesti Dambovita N5 A vineri marti
Voluntari Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri
Vulcan Hunedoara N2B B miercuri marti
Zalau Salaj N3B B sambata marti
Zurbaua Ilfov Bucuresti A luni-vineri luni-vineri