Tabel Livrari nou

Localitate Judet/Sector Ruta Zona Zi incarcare ferma Zi incarcare depozit Zi livrare
23 August Constanta Constanta A luni marti joi
1 Decembrie Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
2 Mai Constanta Constanta A luni marti joi
Adjud Vrancea M3 B luni marti miercuri
Afumati Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Agigea Constanta Constanta A luni marti joi
Aiud Alba N1B B luni marti joi
Alba Iulia Alba N1B B luni marti miercuri
Albesti-Paleologu Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Albota Arges N2A A luni marti miercuri
Alexandria Teleorman Sud Ajutator A luni marti joi
Apahida Cluj N1B B luni marti vineri
Arad Arad N2B B luni marti joi
Argeselu Arges N2A A luni marti miercuri
Aroneanu Iasi M2 B luni marti joi
Arva Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Azuga Prahova N4 A luni marti miercuri
Babadag Tulcea Tulcea A luni joi vineri
Bacau Bacau M2 B luni marti vineri
Baciu Cluj N1B B luni marti vineri
Bacu Giurgiu Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Baia Mare Maramures N3B B luni marti vineri
Baia Sprie Maramures N3B B luni marti vineri
Baicoi Prahova N4 A luni marti miercuri
Baile Felix Bihor N2B B luni marti vineri
Baile Tusnad Harghita N3B B luni marti miercuri
Balaceanca Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Balciu Iasi M2 B luni marti joi
Baldana Dambovita N5 A luni marti vineri
Baldovinesti Braila M4 A luni marti joi
Balotesti Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Bals Olt Craiova A luni marti miercuri
Balta Neagra Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Balta Verde Dolj Craiova A luni marti miercuri
Balteni Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Barati Bacau M2 B luni marti vineri
Barlad Vaslui M2 B luni marti joi
Barnova Iasi M2 B luni marti joi
Bascov Arges N2A A luni marti miercuri
Bazna Sibiu N3B B luni marti joi
Beclean Bistrita Nasaud N3B B luni marti vineri
Beius Bihor N2B B luni marti vineri
Belciugatele Calarasi Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Berceni Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Bicaz Neamt M3 B luni marti joi
Bistrita Bistrita Nasaud N3B B luni marti joi
Bistrita Neamt M3 B luni marti joi
Blaj Alba N1B B luni marti joi
Blejoi Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Boldesti-Scaieni Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Bolintin Deal Giurgiu Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Bolintin Vale Giurgiu Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Bors Bihor N2B B luni marti vineri
Botosani Botosani M1 B luni marti vineri
Brad Hunedoara N2B B luni marti vineri
Bragadiru Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Braila Braila M4 A luni marti joi
Braileni Arges N2A A luni marti miercuri
Bran Brasov N5 A luni marti vineri
Branesti Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Braniste Dolj Craiova A luni marti miercuri
Brasov Brasov N5 A luni marti joi
Breaza Prahova N4 A luni marti miercuri
Breazu Iasi M2 B luni marti joi
Brezoi Valcea N1A A luni marti miercuri
Buciumeni Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Bucov Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Bucuresti Sector 1 Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Bucuresti Sector 2 Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Bucuresti Sector 3 Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Bucuresti Sector 4 Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Bucuresti Sector 5 Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Bucuresti Sector 6 Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Buda Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Budesti Valcea Valcea A luni marti miercuri
Buftea Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Buhusi Bacau M2 B luni marti vineri
Bumbesti-Jiu Gorj N2B B luni marti miercuri
Bunesti Valcea N2B B luni marti miercuri
Burias Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Busteni Prahova N4 A luni marti miercuri
Buzau Buzau Buzau A luni marti miercuri
Caciulata Valcea N1A A luni marti miercuri
Caciulati Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Calan Hunedoara N2B B luni marti joi
Calarasi Calarasi Dunare Est A luni marti miercuri
Caldararu Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Calimanesti Valcea N1A A luni marti miercuri
Campia Turzii Cluj N1B B luni marti vineri
Campina Prahova N4 A luni marti miercuri
Campulung Moldovenesc Suceava M1 B luni marti joi
Campulung Muscel Arges N5 A luni marti vineri
Cap Aurora Constanta Constanta A luni marti joi
Caracal Olt Sud Ajutator A luni marti joi
Caransebes Caras-Severin Sud B luni marti joi
Carcea Dolj Craiova A luni marti miercuri
Carei Satu Mare N3B B luni marti sambata
Carlig Iasi M2 B luni marti joi
Catelu Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Cazasu Braila M4 A luni marti joi
Cercu Iasi M2 B luni marti joi
Cernavoda Constanta Constanta A luni marti joi
Cernica Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Cheia Prahova N3A A luni marti miercuri
Chiajna Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Chichis Covasna N5 A luni marti joi
Chiscani Braila M4 A luni marti joi
Chisoda Timis Sud B luni marti vineri
Chitila Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Ciocanesti Dambovita Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Ciofliceni Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Ciolpani Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Ciorogarla Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Cismea Botosani M1 B luni marti vineri
Cismele Galati M4 A luni marti joi
Clinceni Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Cluj-Napoca Cluj N1B B luni marti vineri
Codlea Brasov N5 A luni marti joi
Colibasi Arges N2A A luni marti miercuri
Comanesti Bacau M3 B luni marti miercuri
Comarnic Prahova N4 A luni marti miercuri
Constanta Constanta Constanta A luni joi vineri
Copaceni Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Copsa Mica Sibiu N3B B luni marti joi
Corbeanca Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Cornetu Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Cornu Prahova N4 A luni marti miercuri
Corunca Mures N3B B luni marti joi
Cosereni Ialomita Buzau A luni marti joi
Cosoveni Dolj Craiova A luni marti miercuri
Costi Galati M4 A luni marti joi
Costinesti Constanta Constanta A luni marti joi
Cozieni Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Craiova Dolj Craiova A luni marti miercuri
Creata Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Cretesti Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Cretuleasca Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Crevedia Dambovita Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Crihan Bacau M2 B luni marti vineri
Cristesti Mures N3B B luni marti joi
Cristian Brasov N5 A luni marti vineri
Curtea de Arges Arges N2A A luni marti miercuri
Curtesti Botosani M1 B luni marti vineri
Cuza Voda Iasi M2 B luni marti joi
Dancu Iasi M2 B luni marti joi
Darasti-Ilfov Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Darvari Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Darza Dambovita Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Dascalu Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Dealu Mare Bacau M2 B luni marti vineri
Dej Cluj N3B B luni marti vineri
Deva Hunedoara N2B B luni marti joi
Dezmir Cluj N1B B luni marti vineri
Dimieni Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Dobroesti Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Domnesti Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Dorobant Iasi M2 B luni marti joi
Dorolt Satu Mare N3B B luni marti sambata
Dragasani Valcea Sud Ajutator A luni marti miercuri
Dragomiresti-Deal Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Dragomiresti-Vale Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Drobeta Turnu Severin Mehedinti Sud B luni marti joi
Dudu Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Dumbrava Rosie Neamt M3 B luni marti joi
Dumbraveni Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Dumbraveni Sibiu N3B B luni marti joi
Dumbravita Timis Sud B luni marti vineri
Eforie Nord Constanta Constanta A luni marti joi
Eforie Sud Constanta Constanta A luni marti joi
Falticeni Suceava M1 B luni marti vineri
Fantanele Bacau M2 B luni marti vineri
Faurei Braila M4 A luni marti joi
Feldioara Brasov N5 A luni marti joi
Feleacu Cluj N1B B luni marti vineri
Fetesti Ialomita Constanta A luni marti joi
Fetesti-Gara Ialomita Constanta A luni marti joi
Filiasi Dolj Sud B luni marti joi
Floresti Cluj N1B B luni marti vineri
Floresti Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Focsani Vrancea Focsani A luni marti miercuri
Frumusani Calarasi Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Fundeni Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Fundulea Calarasi Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Gaesti Dambovita N1A A luni marti sambata
Gagu Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Galati Galati M4 A luni marti joi
Ganeasa Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Garoafa Vrancea Focsani A luni marti miercuri
Gaureni Iasi M2 B luni marti joi
Geamana Arges N2A A luni marti miercuri
Gheorgheni Harghita N3B B luni marti miercuri
Ghermanesti Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Ghighiu Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Ghimbav Brasov N5 A luni marti joi
Giarmata Timis Sud B luni marti vineri
Giarmata Vii Timis Sud B luni marti vineri
Gilau Cluj N1B B luni marti vineri
Giroc Timis Sud B luni marti vineri
Giurgiu Giurgiu Dunare Est A luni marti miercuri
Glina Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Golesti Vrancea Focsani A luni marti miercuri
Govora Valcea N2B B luni marti miercuri
Gradistea Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Gruiu Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Gulia Dambovita Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Gura Calnaului Buzau Focsani A luni marti miercuri
Gura Humorului Suceava M1 B luni marti joi
Harman Brasov N5 A luni marti joi
Harsova Constanta Constanta A luni marti joi
Hateg Hunedoara N2B B luni marti miercuri
Hemeius Bacau M2 B luni marti vineri
Herculane Caras-Severin Sud B luni marti joi
Hlincea Iasi M2 B luni marti joi
Holboca Iasi M2 B luni marti joi
Horezu Valcea N2B B luni marti miercuri
Horpaz Iasi M2 B luni marti joi
Hudum Botosani M1 B luni marti vineri
Huedin Cluj N1B B luni marti vineri
Humulesti Neamt M1 B luni marti joi
Hunedoara Hunedoara N2B B luni marti joi
Husi Vaslui M2 B luni marti joi
Ianca Braila M4 A luni marti joi
Iasi Iasi M2 B luni marti joi
Iernut Mures N3B B luni marti joi
Ipotesti Suceava M1 B luni marti joi
Islaz Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Izvorani Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Izvoru Muresului Harghita N3B B luni marti miercuri
Jibou Salaj N3B B luni marti sambata
Jilava Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Joita Giurgiu Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Jupiter Constanta Constanta A luni marti joi
Lacu Sarat Braila M4 A luni marti joi
Lazu Constanta Constanta A luni marti joi
Lehliu Calarasi Constanta A luni marti joi
Lehliu-Gara Calarasi Constanta A luni marti joi
Letcani Iasi M2 B luni marti joi
Letea Veche Bacau M2 B luni marti vineri
Linia Valcea Valcea A luni marti miercuri
Lipia Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Lisaura Suceava M1 B luni marti joi
Ludus Mures N1B B luni marti vineri
Lugoj Timis Sud B luni marti joi
Lumina Constanta Constanta A luni marti joi
Luna de Sus Cluj N1B B luni marti vineri
Lunca Cetatuii Iasi M2 B luni marti joi
Luparia Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Lupeni Hunedoara N2B B luni marti miercuri
Macin Tulcea Tulcea A luni joi vineri
Magura Bacau M2 B luni marti vineri
Magurele Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Maineasca Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Malu Alb Valcea Valcea A luni marti miercuri
Malu Mare Dolj Craiova A luni marti miercuri
Mamaia Constanta Constanta A luni marti joi
Mamaia-Sat Constanta Constanta A luni marti joi
Manastirea Doamnei Botosani M1 B luni marti vineri
Maneciu Pamanteni Prahova N3A A luni marti miercuri
Maneciu Ungureni Prahova N3A A luni marti miercuri
Mangalia Constanta Constanta A luni marti joi
Manolache Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Manolesti Botosani M1 B luni marti vineri
Maracineni Buzau Focsani A luni marti miercuri
Maracineni Arges N2A A luni marti miercuri
Marasesti Vrancea M3 B luni marti miercuri
Margineni Bacau M2 B luni marti vineri
Martinesti Cluj N1B B luni marti vineri
Martinesti Satu Mare N3B B luni marti sambata
Medgidia Constanta Constanta A luni marti joi
Medias Sibiu N3B B luni marti joi
Mehadia Caras-Severin Sud B luni marti joi
Merii Petchii Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Micsunestii Mari Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Micsunesti-Moara Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Miercurea Ciuc Harghita N3B B luni marti miercuri
Miercurea Sibiului Sibiu N1B B luni marti miercuri
Mihail Kogalniceanu Constanta Constanta A luni marti joi
Mihail Kogalniceanu Galati M4 A luni marti joi
Mioveni Arges N2A A luni marti miercuri
Miroslava Iasi M2 B luni marti joi
Moara Domneasca Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Moara Noua Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Moara Vlasiei Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Mogosoaia Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Moieciu de Jos Brasov N5 A luni marti vineri
Moinesti Bacau M3 B luni marti miercuri
Moreni Dambovita N5 A luni marti vineri
Mosnita Noua Timis Sud B luni marti vineri
Mosnita Veche Timis Sud B luni marti vineri
Motca Iasi M1 B luni marti vineri
Murfatlar Constanta Constanta A luni marti joi
Navodari Constanta Constanta A luni marti joi
Negresti Vaslui M2 B luni marti joi
Neptun Constanta Constanta A luni marti joi
Nicolae Balcescu Bacau M2 B luni marti vineri
Nojorid Bihor N2B B luni marti vineri
Novaci Gorj N2B B luni marti miercuri
Nuci Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Ocnele Mari Valcea Valcea A luni marti miercuri
Odaile Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Odorheiu Secuiesc Harghita N3B B luni marti miercuri
Olimp Constanta Constanta A luni marti joi
Olteni Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Olteni Valcea Valcea A luni marti miercuri
Oltenita Calarasi Dunare Est A luni marti miercuri
Onesti Bacau M3 B luni marti miercuri
Oprisenesti Braila M4 A luni marti joi
Oradea Bihor N2B B luni marti vineri
Orastie Hunedoara N2B B luni marti joi
Oravita Caras-Severin Sud B luni marti joi
Ordoreanu Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Oreavul Buzau Focsani A luni marti miercuri
Orsova Mehedinti Sud B luni marti joi
Osebiti Bacau M2 B luni marti vineri
Osorhei Bihor N2B B luni marti vineri
Ostratu Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Otopeni Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Ovidiu Constanta Constanta A luni marti joi
Padureni Bacau M2 B luni marti vineri
Pantelimon Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Pasarea Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Pascani Iasi M1 B luni marti vineri
Paulesti Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Paun Iasi M2 B luni marti joi
Peris Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Petea Satu Mare N3B B luni marti sambata
Petrachioaia Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Petresti Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Petrila Hunedoara N2B B luni marti miercuri
Petrosani Hunedoara N2B B luni marti miercuri
Piatra Neamt Neamt M3 B luni marti joi
Pielesti Dolj Craiova A luni marti miercuri
Piscu Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Piteasca Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Pitesti Arges N2A A luni marti miercuri
Ploiesti Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Ploiestiori Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Plopeni Prahova N4 A luni marti miercuri
Podari Dolj Craiova A luni marti miercuri
Podu Iloaiei Iasi M2 B luni marti joi
Poiana Brasov Brasov N5 A luni marti joi
Poiana Largului Neamt M1 B luni marti joi
Poiana Tapului Prahova N4 A luni marti miercuri
Popesti-Leordeni Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Posada Prahova N4 A luni marti miercuri
Posta Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Posta Calnau Buzau Focsani A luni marti miercuri
Praid Harghita N3B B luni marti miercuri
Preajba Dolj Craiova A luni marti miercuri
Predeal Brasov N4 A luni marti miercuri
Pucioasa Dambovita N5 A luni marti vineri
Racari Dambovita N5 A luni marti vineri
Rachieri Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Rachiti Botosani M1 B luni marti vineri
Racovita Valcea Valcea A luni marti miercuri
Radauti Suceava M1 B luni marti joi
Ramnicu Sarat Buzau Focsani A luni marti miercuri
Ramnicu Valcea Valcea Valcea A luni marti miercuri
Rasnov Brasov N5 A luni marti vineri
Razvad Dambovita N5 A luni marti vineri
Recas Timis Sud B luni marti vineri
Recea Maramures N3B B luni marti vineri
Reci Covasna N3B B luni marti miercuri
Rediu Iasi M2 B luni marti joi
Reghin Mures N3B B luni marti joi
Remetea Mare Timis Sud B luni marti vineri
Resita Caras-Severin Sud B luni marti joi
Roman Neamt M2 B luni marti vineri
Romanesti Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Rosiorii de Vede Teleorman Sud Ajutator A luni marti joi
Rosu Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Roznov Neamt M3 B luni marti joi
Rucar Arges N5 A luni marti vineri
Runcu Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Rusi-Ciutea Bacau M2 B luni marti vineri
Sabareni Giurgiu Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Sacalaz Timis Sud B luni marti vineri
Sacele Brasov N5 A luni marti miercuri
Saftica Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Sag Timis Sud B luni marti vineri
Sagu Arad N2B B luni marti joi
Samurcasi Dambovita Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Sangeorgiu de Mures Mures N3B B luni marti joi
Sanmartin Bihor N2B B luni marti vineri
Sannicoara Cluj N1B B luni marti vineri
Santu-Floresti Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Satu Mare Satu Mare N3B B luni marti sambata
Saturn Constanta Constanta A luni marti joi
Saucesti Bacau M2 B luni marti vineri
Savinesti Neamt M3 B luni marti joi
Scheia Suceava M1 B luni marti joi
Schitu Constanta Constanta A luni marti joi
Sebes Alba N1B B luni marti miercuri
Seini Maramures N3B B luni marti vineri
Selimbar Sibiu N1A A luni marti miercuri
Sendreni Galati M4 A luni marti joi
Sfantu Gheorghe Covasna N5 A luni marti joi
Sfantu Ilie Suceava M1 B luni marti joi
Sibiu Sibiu N1A A luni marti miercuri
Sighetu Marmatiei Maramures N3B B luni marti vineri
Sighisoara Mures N3B B luni marti joi
Silistea Snagovului Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Simeria Hunedoara N2B B luni marti joi
Simian Mehedinti Sud B luni marti joi
Sinaia Prahova N4 A luni marti miercuri
Sindrilita Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Sintesti Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Sitaru Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Slatina Olt Sud Ajutator A luni marti miercuri
Slatioara Valcea N2B B luni marti miercuri
Slobozia Ialomita Dunare Est A luni marti miercuri
Smardan Galati M4 A luni marti joi
Snagov Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Sohodol Bacau M2 B luni marti vineri
Sorogari Iasi M2 B luni marti joi
Spataresti Suceava M1 B luni marti vineri
Spataru Buzau Buzau A luni marti miercuri
Stancesti Botosani M1 B luni marti vineri
Stefanestii de Jos Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Stefanestii de Sus Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Stei Bihor N2B B luni marti vineri
Strehaia Mehedinti Sud B luni marti joi
Suceava Suceava M1 B luni marti joi
Sura Mare Sibiu N1A A luni marti miercuri
Surlari Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Talmaciu Sibiu N1A A luni marti miercuri
Tamasi Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Tancabesti Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Tandarei Ialomita Constanta A luni marti joi
Tanganu Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Tantareni Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Targoviste Dambovita N5 A luni marti vineri
Targu Carbunesti Gorj N2B B luni marti miercuri
Targu Frumos Iasi M2 B luni marti joi
Targu Jiu Gorj N2B B luni marti miercuri
Targu Mures Mures N3B B luni marti joi
Targu Neamt Neamt M1 B luni marti joi
Targu Ocna Bacau M3 B luni marti miercuri
Targu Secuiesc Covasna N3B B luni marti miercuri
Tarnaveni Mures N3B B luni marti joi
Tartasesti Dambovita Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Tatarani Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Tautii de Sus Maramures N3B B luni marti vineri
Tautii Magherus Maramures N3B B luni marti vineri
Tecuci Galati M2 B luni marti joi
Teghes Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Teius Alba N1B B luni marti joi
Timisoara Timis Sud B luni marti vineri
Timisu de Jos Brasov N4 A luni marti miercuri
Timisu de Sus Brasov N4 A luni marti miercuri
Tisauti Suceava M1 B luni marti joi
Tisita Vrancea M3 B luni marti miercuri
Toate localitatile asfaltate Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Tomesti Iasi M2 B luni marti joi
Trebes Bacau M2 B luni marti vineri
Tulcea Tulcea Tulcea A luni joi vineri
Tunari Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Turda Cluj N1B B luni marti vineri
Tusnad Harghita N3B B luni marti miercuri
Tuzla Constanta Constanta A luni marti joi
Ulmi Dambovita N5 A luni marti vineri
Ungheni Mures N3B B luni marti joi
Unirea Alba N1B B luni marti joi
Uricani Iasi M2 B luni marti joi
Urlati Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Urziceni Ialomita Buzau A luni marti joi
Utvin Timis Sud B luni marti vineri
Vadu Anei Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Valcele Cluj N1B B luni marti vineri
Valea Adanca Iasi M2 B luni marti joi
Valea Budului Bacau M2 B luni marti vineri
Valea Calugareasca Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Valea Lunga Iasi M2 B luni marti joi
Valea Lupului Iasi M2 B luni marti joi
Valea Mare Pravat Arges N5 A luni marti vineri
Valea Mare-Podgoria Arges N2A A luni marti miercuri
Valea Nicovani Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Valea Popii Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Valea Seaca Covasna N3B B luni marti miercuri
Valea Ursoii Prahova Ploiesti A luni marti miercuri
Valea Ursului Arges N2A A luni marti miercuri
Valea Voievozilor Dambovita N5 A luni marti vineri
Valenii de Munte Prahova N3A A luni marti miercuri
Valu lui Traian Constanta Constanta A luni marti joi
Vama Veche Constanta Constanta A luni marti joi
Vanatori Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Vanatori Iasi M2 B luni marti joi
Vanatori Galati M4 A luni marti joi
Vanatori-Neamt Neamt M1 B luni marti joi
Varfurile Arad N2B B luni marti vineri
Varsatura Braila M4 A luni marti joi
Vaslui Vaslui M2 B luni marti joi
Vatra Dornei Suceava M1 B luni marti joi
Venus Constanta Constanta A luni marti joi
Vestem Sibiu N1A A luni marti miercuri
Vidra Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Viisoara Neamt M3 B luni marti joi
Visan Iasi M2 B luni marti joi
Vladesti Valcea Valcea A luni marti miercuri
Vladiceasca Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Vladiceni Iasi M2 B luni marti joi
Vladimirescu Arad N2B B luni marti joi
Voinesti Dambovita N5 A luni marti vineri
Voluntari Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri
Vulcan Hunedoara N2B B luni marti miercuri
Vulturi Iasi M2 B luni marti joi
Zalau Salaj N3B B luni marti sambata
Zavoi Arges N2A A luni marti miercuri
Zurbaua Ilfov Bucuresti A luni/miercuri luni-vineri luni-vineri